Kalkulator promili we krwi

Czy zastanawiasz się ile promili znajduje się w Twoim organizmie po wypiciu alkoholu? A może wsiąść za kierownicę, ale nie wiesz czy po przyjęciu jest to już możliwe? Jeśli zadajesz sobie pytanie: ile mogę wypić? lub czy już całkowicie wytrzeźwiałem? Kalkulator promili jest właśnie dla Ciebie.

Podaj wagę i płeć
kg
Podaj ilość i moc wypitego alkoholu
ml
%
Ilość czystego alkoholu: wartość g
Od spożycia alkoholu minęło
godzin
Nasz kalkulator podaje szacunkowe stężenie alkoholu we krwi. Wyników nie należy traktować w sposób wiążący.

Jak obliczyć zawartość alkoholu we krwi?

Kalkulator promili, inaczej wirtualny alkomat obliczy, jak szybko meatbolizujesz alkohol. Jeśli szukasz informacji, ile się trzeźwieje, ile wyparowuje alkohol lub po ilu godzinach schodzi alkohol, to jesteś w dobrym miejscu. Kalkulator promili pozwala określić zawartość alkoholu we krwi, na podstawie kilku informacji. Wystarczy podać wagę i płeć osoby pijącej, a także ilość i moc wypitego alkoholu oraz ilość czasu picia lub godzinę rozpoczęcia i zakończenia picia alkoholu. Te dane pozwolą określić szacunkową ilość promili, znajdujących się w naszym organizmie.

Pamiętaj, że kalkulator promili podaje przybliżoną ilość alkoholu znajdującego się w organizmie i może być traktowany jedynie jako wskazówka i nie może być traktowany jako dowód trzeźwości. W trosce o bezpieczeństwo, pamiętaj o jednej zasadzie: jeśli piłeś, nie jedź. Nie narażaj zdrowia i życia siebie i innych.